Hírek

Paralimpiai hírek 2008

Remekül szerepeltek az asztaliteniszezők Pekingben.Andris és Berecki Dezső egyéniben 5. helyezést értek el, illetve a Berecki, Zborai, Csonka összetételű csapat szintén 5. lett.

Hírek 2009-ből

A 2009-es EB-n (Genovában) csapatban bronzérmet szerzett a Zborai, Csonka, Gregor összetételű csapat a 9-es kategóriában. Az év során több világranglista versenyen sikerült érmet szerezni, összesen 10-t.Ezzel a 2010-es januári világranglistán a 2. helyen állok 5,975 ponttal.Így valószínűleg meghívást kapok az októberben megrendezésre kerülő VB-re, amit Dél-Koreában, Gwangju-ban rendeznek.Valószínűleg meghívást kap Arlóy Zsófi, Bereczki Dezső és Zborai Gyula is.

Hírek 2010-ből

Jól indult a 2010-es év számomra.Eddig három versenyen vettem részt (Lignano,Pöstyén,Lasko)és mindhárom versenyről éremmel tértem haza. Míg Olaszországban 2. lettem, Pöstyénben sikerült megnyerni a versenyt.Laskóban pedig csapatban nyertünk ezüstérmet. Május 15-16-án került megrendezésre a mozgássérültek OB-je Budapesten a BVSC csarnokban.Itt is 3 érmet szereztem.Az open kategóriában Bereczki Dezső mögött ezüstöt,míg párosban szintén ezüstöt Szabó Sanyival. Az egyéni öszzevont 8-9-es kategóriát pedig megnyertem. Legközelebb a jövő héten indulunk nemzetközi versenyen Kolozsváron.

Egyéb hírek

Andrissal készült riportot lehet olvasni a következő címen Csonka András éremről álmodik

A következő címen egy videó látható Andris miniszteri és szakállamtitkári köszöntéséről Sportolók köszöntése